Інструкція по створенню бізнес менеджера (БМ, business manager) та бізнес сторінки (БС, фан-пейдж) в Фейсбуці

👀 308

Більше контенту по темі:

Цей процес проходить кожен власник бізнесу. І хоч поверхнево все виглядає просто, але можуть виникнути певні нюанси.

Найголовніші 2 штуки для того, щоб все працювало довго і стабільно: активність на сторінці та фотографії з обличчям на аватарці.

Спілкуйтесь з друзями, лайкайте щось в стрічці новин, пишіть коментарі, інколи робіть репости.

Поставте на аватарку фото, де буде видно обличчя. У випадку, якщо виникнуть проблеми, Фейсбук буде перевіряти ваш паспорт, тому йому потрібне фото для перевірки. І звичайно, він їх братиме з вашої сторінки.

Створення бізнес менеджеру в Фейсбуці

Відкриваємо посилання: https://business.facebook.com/overview > натискаємо “Створити аккаунт” (Create an account). Він чомусь не виділений акцентним кольором, тому виділив на скріншоті його зеленою рамкою.

2. Далі вводимо ваші дані. Для назви компанії можна ввести назву ФОП чи ТОВ або ж просто назву. Далі йдуть ваші данні.

3. Далі нас може перекинути на одну з 2 сторінок:

На цій сторінці у вас все буде пусто, але буде кнопка “Перейти в налаштування компанії”. Натискаємо. А далі треба перейти в розділ “Сторінки”.

Щоб збільшити фото – натисніть на нього

Або ж вас відразу перекине в бізнес-менеджер і залишиться тільки створити бізнес-сторінку та заодно рекламний аккаунт. Гулять-так-гулять.

Щоб збільшити фото – натисніть на нього

4. Ще раз пробулюю цей скрін. Требай відкрити розділ “Сторінки” > Додати > Створити нову > обираєте категорію, наприклад “Локальний бізнес” > уточнюєте підкатегорію: тут великий вибір, тому шукайте свій бізнес. Потім зможете змінити.

Щоб збільшити фото – натисніть на нього

5. Чудово, тепер бізнес-менеджер та сторінка створені. Залишається тільки Рекламний аккаунт та ФБ піксель.

Щоб створити рекламний аккаунт заходим у відповідний розділ > натискаємо “Додати” > створити новий > вказуємо назву: ADS for {business_name} > вказуємо часовий пояс та валюту (можна спробувати вибрати грн).

Щоб збільшити фото – натисніть на нього

6. Залишається створити Facebook Pixel. Заходимо в розділ Дані (Data & Source) > Додати > вводимо назву по типу: Pixel for {business_name}. Посилання на сайт не обовʼязково > натискаємо кнопку “Продовжити” і піксель створено.

Залишається його додати на сайт, але це вже зовсім інша історія. Займатися нею буде спеціалист, якому ви дасте доступ до бізнес-менеджера по цій інструкції.

Одна відповідь

  1. Andrey Kos
    Andrey Kos

    Якщо виникнуть якісь труднощі – то задавайте питання в коментарях. Я відповім!