Як таргетологу вигідніше замовляти креативи?

👀 363

Більше контенту по темі:

Пропонуйте дизайнерам оплату не за креатив, а за годину роботи. В цій статті будуть описані переваги сторін та реальний приклад.

Що може встигнути зробити дизайнер з рейтом, наприклад, 8$ за годину?

Дизайнер може 100% встигнути зробити 1 шаблон (стиль) креативу, а ще за 20-30 хв створити 5-10 креативів на основі цього шаблону, замінивши тексти чи фонові картинки (якщо вони вже були підготовлені).

Таким чином за 10-12$ тобто 80-100 хв, замовник отримає близько 10 креативів в одному шаблоні (стилі).

Якщо оплачувати креативи поштучно по 275 грн (середня між 250 та 300 грн), то вийде – 2750 грн

Економія при роботі на погодинній ставці — 2330 грн.

Чому дизайнери працюють на погодинній?

Тому що вони також враховують час на комунікацію, вивчення ТЗ та правки. Тому чим якісніше підготується клієнт – тим швидше (дешевше) для нього вийде кінцева вартість креативу.

А для дизайнера – це справедлива оплата. Тому що якщо він витратив 120 хв на 10 креативів, включно з правками – то він молодець. А якщо клієнт давав дуже багато правок – то погодинна ставка це все компенсує.

Дизайнер на погодинній розуміє, що його оплата буде максимально справедливою.

Клієнт звернеться до нього ще раз, навіть якщо креативи не будуть ефективними. Дизайнер не несе відповідальність за результативність креативів. Частково – так, але це мінімальний відсоток.

Чим професійніший дизайнер, тим вищий його погодинний рейт

Обʼєктивно, що чим професійніше дизайнер працює над креативами – тим більше коштує його година роботи. Для цього він використовує максимум функцій у Figma: auto-layout, component, variables, styles і тд. Знає про десятки стилів оформлення дизайну сторіс через нативні інструменти Intagram.

З набуттям досвіду, дизайнер може бачити більш загальну картину того, як його креативи будуть використовуватися та, найголовніше, розуміти ЦА цього креативу.