Для того, щоб було і вам, і мені зручніше орієнтуватися у домашніх завданнях, я пропоную не створювати купа окремих Г-доксів, а створити один, в якому під кожне домашнє завдання буде окрема вкладка. Таким чином і мені простіше знаходити ваші домашні завдання, і вам не треба забивати памʼять на Г-диску купою файлів.
Частина 1
Алгоритм ваших дій такий:
- Створіть папку на г-диску: Akos | Навчання. Це необхідно не тільки для ДЗ, а й для інших файлів з уроків, копії яких вам потрібно десь зберігати: медіаплан, порівняльний аналіз, детальний аналізи тощо
- Створіть г-докс і назвіть його ось так: Імʼя та прізвище | Домашні завдання
- Вкладки називаєте таким чином: Мод Х | Урок: назва
Нижче скрін шаблону структури та неймінгу Г-доксу

Частина 2. Підтримка по урокам курсу через notebooklm.google.com
В цьому сервісу гугла notebooklm.google.com ви завантажуєте тексти уроків та транскрибації відео і отримуєте миттєві відповіді. А також, тут можна вести свої конспекти уроків та й навіть цілих модулів.
Тому після авторизації в сервісі натискаємо +Створити, після цього обираємо г-докс, в який ви зберегли текст уроку і готово. В подальшому додавання нових матеріалів робиться через кнопку “Додати” зліва.

Далі імба цього інструменту – нотатки.


Наповнюєте нотатку і перетворюєте її в джерело. Текст нотатки зберігається автоматично, але щоб нова інформація стала джерелом – потрібно знову натиснути кнопку.
Неочевидна штука по тому, як згорнути джерело або нотатку. Для цього натискаємо на цю іконку справа зверху у відповідному блоці.

Також на панелі справа є опція створення майндкарти, але вона дається лише 1 раз. А от аудіопереказ, по моїм спостереженням, можна отримати кожен раз, коли оновлюєте сторінку або коли зайдете пізніше (через пару годин).
Отже, алгоритм простий:
- Додали г-докс із текстом та картиками уроку
- Додали транскрибацію відео-уроку
- Пишете свої нотатки
- Задаєте питання, які вас цікавлять – отримуєте відповідь від ШІ
На мою думку, краще в одному проєкті тримати всі уроки курсу. Тобто 1 джерело = 1 модуль.