Послання до таргетологів

Маючи 5 років досвіду в таргеті — я зобов’язаний поділитись цими висновками та рекомендаціями, щоб захистити та зміцнити ваше психічне / ментальне та фізичне здоров’я.

Для мене — поділитись цими рекомендаціями, як досягнення в житті. Це правда. У мене біля ноуту завжди лежить стікер, на якому записані мої майбутні досягнення (не люблю ставити цілі, мене краще мотивує термін та філософія досягнення). І там є пункт про мій курс, і як похідна від нього – цей маніфест, який ви читаєте.

[додати фото стікера]

Ваш досвід та % успішних кейсів допомагає вам лише на 40-60% бути в тонусі при всіх негативних факторах в роботі. Але все рівно ваше емоційне здоровʼя вразливе. Психіка “зношується” від негативних ситуацій, хоча на фізіологічному рівні буде здаватися, що все добре.

Отже.

Таргетолог — це стресова професія

Є, звичайно, свої плюси, і не мало, але якшо терези схиляються в бік чорної смуги, то вибратися самому буде дуже важко. 

Саме тому ті курси, де є групові сеанси з психологом та командна робота — дуже цінні. Уточнюйте ці моменти, коли обираєте курс.

Що входить в цю чорну смугу окрім зовнішніх факторів?

  1. Бани та слабкі результати;
  2. Регулярний пошук нових клієнтів та закриття їх на співпрацю;
  3. Правки по текстам та креативам;
  4. Багато питань від клієнта, як з точки зору цікавості так і недовіри;
  5. Вказівки, що треба робити;
  6. І … низький гонорар (чек);
  7. список можна продовжувати, але вище ключові пункти
45
З якою проблемою зтикався (-лась) найчастіше?

Можна обрати 2 варіанти

Лише один пункт — «слабкі результати», але за яким стоять невдачі, невпевненість в собі, зниження самооцінки, напруга. Це сильний негативний фактор через який багато хто залишає таргет. І це нормально.

І окремо зазначу про успіх інших таргетологів. Це іноді задіває, іноді мотивує. Для всіх по різному.

Вся ця чорна смуга веде до вигорянь (сильної втоми), синдрому самозванця, і поступово до посилення або накопиченню стресу (гормон – кортизол). 

Далі ви проходите 3 стадії: напруга (1), наприклад через якийсь з пунктів чорної смуги, яка переростая до локальної тривожністі (2) (від думки чи ситуації), що в свою чергу веде до посиленої тривожності (3), яка може викликати або проявити різні захворювання. 

І на фоні війни — це взагалі піздець.