Друга рекомендація (2/3)

Дуже крута перевага таргету — це все-таки ізі кеш. Порівняно з IT не потрібно вивчати мову програмування. Достатньо вміти писати влучний рекламний текст та сформувати надивленість, щоб створювати креативи або делегувати цей процес.

  • Я ж кажу, таргет – це показувати картинки в інтернеті за гроші клієнта 😀

І тому, моя друга рекомендація — заощаджуйте. Отримали оплату > відкладіть 10-20-30% і так кожного місяця з кожного проєкту. У вас має бути диверсифікація накопичень:

  1. депозит в різних банках (моно, приват)
  2. депозит на різних крипто-біржах (бінанс, байбіт)
  3. долари під подушкою
  4. долари на різних картках (моно, приват)
  5. банки в моно під сфери: здоровʼя та на якісь конкретні покупки
  6. гривні на повсякденні витрати на картах, як на карті, так і кешем

Особливо мені подобаються банки на покупки. Запланував щось – і поступово закидуєш на банку. А коли купуєш щось – відчуваєш легкість.

Чому виникла така рекомендація?

На старті своєї карʼєри я працював з 5 проєктами, в середньому 1-2 могли взяти паузу, але заходили нові. Я ввійшов в робочий ритм і почав набирати ще проєкти. Я знав, що половина відсіється. І це було норм.

В результаті у мене було 12 проєктів з таргету, з яких залишалось на наступний місяць 5, і я шукав нові, щоб знову дійти до 10-12 проєктів. Ітак було десь 2 роки. Тобто у мене було в середньому 10 проєктів з таргету, і декілька по лендінгам. Хаслив як міг.

Це були 2015-2017 роки. Я тоді був піарником для музикантів та трішки SMMником.

І проблема була в тому, що я все витрачав. Я брав по 100-150$ з проєкту. Заробляв з невеличким надривом свій касарік, і був дуже задоволений.

Я це зрозумів і змінив стратегію свого заробітку. Тепер я почав витрачати мінімально при тому ж доході. І я не заводив нові проєкти. Скільки проєктів залишилось – “ну й добре”, – казав я. І міг на заощаджені гроші та на 1-2 проєктах жити 3 місяці і тупо дивитись серіали, фільми, гуляти до ранку і спати до обіду і тд.

Згадую зараз той період, і в шоці, якщо чесно. Лягав на світанку, встав після обіду, відписався клієнтам, глянув РК і пішов спати. В той період я пішки обійшов всі Бровари, бо жив там. Потім так само в Гостомелі.

Це були 2018-2019 роки. Я повністю перейшов в таргет.


Чи може таке усердне накопичення негативно вплинути на здоровʼя та вигорання?

Якщо у вас буде психолог, власний міні-проєкт, клієнти (нові та постійні) та, головне, інтегруєте 3-тю рекомендацію — все буде добре. Гарантую!