Чому digital-спеціалістам потрібно мати сайт (блог)?

👀 492

Більше контенту по темі:

Створити його не складе жодних проблем. Переваги, які перед тобою відкриваються в середньо-довгостроковій перспективі:

1. Умовно-безкоштовні клієнти

1600 людей в місяць шукають “Як зробити рекламу в Інстаграмі”. Це люди у яких є запит прямо зараз. Це близько 19 000 людей на рік. Це середньо-частотний запит, який можна осідлати протягом 6-8 місяців для новоствореного блогу. Тому не потрібно тягнути, чим раніше у вас буде свій власний сайт, тим швидше ви почнете його наповнювати і рости в пошуковій видачі.

В самій інсті такої статистики не має, але там напевно, також є невеликий попит по ключовим словам. Але коли останній раз вас в інсті знаходили по ключовим словам та запитам?

А цю перевагу сайту я люблю найбільше.

Ти будеш отримувати трафік на свій сайт 24/7 через публікацію кейсів та статей. У порівнянні з постом/сторіс в іг, де його бачать 24-30 годин твої підписники (яких тобі ще треба залучати за гроші) – стаття на сайті буде актуальною роками. А люди, що шукають рішення – вже шукають рішення, а підписники в інстаграм – ні. Для них потрібно формувати потребу через контент.

*- Умовно-безкоштовно тому що ти платиш за хостинг, десь від 500-1100 грн на рік. Тобто 10 запитів на твої послуги за рік від клієнтів з сайту тобі обійдуться в 50-110 грн / 1.3$ – 2.9$

2. Можливість запускати рекламу на кейси чи окремі лендінги під оптимізацію “Конверсія”

Це дійсно крута перевага, тому що СРМ на діректі росте через попит на цю рекламну ціль.

Поки що це 2 основні переваги.