Старий текст для опису Notion

Станом на зараз 09.10.2024, доступна до замовлення версія 2.7 за 520 грн. При покупці сьогодні – всі оновлення безкоштовні.

Насправді ви купуєте не просто робочий простір, а робочий простір побудований на методології ЦСТ (ціль > стратегія > тактика), який дозволяє працювати з клієнтом довше, зменшує емоційне та фізичне вигорання, додає впевненості у вашій роботі.

Опануєте методологію – станете генералами 😀 Приклади ЦСТ, звичайно, покажу.

А ті, хто хочуть позбутися синдрому Самозванця та Відмінника – для вас є окрема опція роботи. Яке теоретично, може змінити ринок таргетованої реклами в Україні.

Які переваги я отримав за 6 місяців роботи в цьому робочому простору за методологією ЦСТ?

Я почав працювати з клієнтами набагато довше, зараз в середньому це 5 місяців. Тепер я не обмежений терміном в 1 місяць, за який клієнт прям горить отримати результат.

Як було раніше?

Даю рекомендації клієнту по посадковій сторінці – протягом тижня він їх переглядає, обговорює з кимось, потім зі мною, і в результаті 50/50. Хтось почав їх впроваджувати, а хтось сказав, що не має часу. Окей.

Запуск реклами > також 50/50, тобто або за тиждень вимальовується позитивна динаміка по CTR, CR to Lead/DM або ні > і якщо ні, то знову питання до посадкової або реклами > перероблюю рекламу > ще тиждень тестування гіпотез і от тут вже 60 на 40, в сторону того, що все рівно задовільного результату не буде. Тому що блін, крутий продукт він і з поганою рекламою буде продаватися або хоча б запити підуть, а коли запити дорогі – значить проблема розмазана в рекламі (але не факт) і в посадкові, і в продукті.

І що в результаті? “Таргетолог блять щось налаштував не так”. І от вже місяць закінчується, тому фіналочка цієї катки.

Як це змінилося з початком роботи через ЦСТ?

1. Тепер робота ділиться на стратегічні цілі, які привʼязані до маркетингової цілі бізнесу. Ваша привʼязка в роботі йде до стратегічних цілей. Це дає вам більше часу для ефективної роботи.

При цьому ви все рівно отримуєте оплату роботи щомісячно. Але клієнт не переплачує, в його розумінні, за “повітря”, як було раніше. Це вигідно обом сторонам. [Деталі будуть нижче].

2. Із цього випливає те, що набагато зменшується емоційне та фізичне вигорання. Чому? Ви тепер не обмежені одним місяцем роботи, щоб все зробити для ефективного запуску реклами. І сам процес запуску реклами також ділиться на різні стратегічні цілі (не рекламні 😀). Це gamechanger. [Деталі в огляді]

Окремо зауважу про тих, хто працює як конвеєр. Тобто знайшов звʼязку, занішувався, і тепер може обіцяти перший результат протягом 4 днів з моменту запуску. Потім набрати за місяць 20 клієнтів і якщо 8 продовжать роботу – то добре. Потім ще 20>8 клієнтів, і так, 16 клієнтів в місяць > і анонс курсу 😀

Я не можу рекомендувати такий підхід, тому що сам так не працював.

3. Передостання перевага, і переходимо до огляду. Впевненість. Уявіть, що ви автомеханік з 10+ років досвіду. Ви авто розберете і зберете, і нічого лишнього не залишиться. По звуку двигуна визначаєте яке масло залите.

Таке розуміння роботи з клієнтом і дає вам цей робочий простір по методології ЦСТ.

Так, робочий простір не покращить ваш медіаплан (для клієнтів це називається стратегія 😂), посадкову, офери та крео, і в кінці-кінців, налаштування. Він це все чудово відобразить в робочих процесах.

А покращувати ці складові роботи таргетолога можна курсі Натаргетигрував 3.0 в 1-ому модулі, який ви зможете купити окремо або в комплексі.

Як позбутися синдрому самозванця, відмінника, і взагалі, мати баланс – напишіть в дірект слово “баланс”. Я вийшлю окрему опцію цього робочого простору. Вона коштує так само 420 грн.

Огляд робочого простору в Notion для тих, хто працює на фіксованій ставці + KPI’s (не обовʼязково)

ЦСТ.

Ціль для інста-шопу: «Вийти на 150К оберту в місяць з долею таргету 45-50%». Реалізація цієї цілі може зайняти від 6 тижнів (нижче описав чому так).

Стратегія 1 (це не медіаплан!): Оцифровка воронки продажів.

Мета: визначити ключові показники до запуску реклами, провести аналіз конкурентів, налаштувати бізнес-процес по звітності та комунікації в діректі.

Терміни: до 3 тижнів

І для цього я розписав 13 завдань (тасок). Їх можна поділити на 3 етапи: заміряти всі показники, які є зараз, тобто до реклами (точка А1) – до 3 днів > проаназілувати профіль та конкурентів – до 2-3 днів > внести зміни, щоб покращити воронку – до 5 днів > почекати тиждень, щоб заміряти результат точки А2 > порівняти точку А1 та А2 (після змін). Це вже до 3 тижнів роботи.


Стратегія 2: протестувати 4 топові товари та отримати точку А за 14 днів

Мета: протестувати різні аудиторії; рекламні цілі та креативи: з ціною та без ціни; зрозуміти, чи змінилися ключові показники воронки продажів.

Терміни: до 20 днів, включаючи підготовку до запуску.

І для виконання цієї стратегії я розписав 9 завдань, які можна поділити на 3 етапи: підготовка РК, аудиторій та креативів > запуск РК з ціллю DM (дірект) > через 6 днів запустити РК на трафік (TR) > через 6 днів порівняти результат.

І далі стратегія 3, яка може бути або продовження 2-ої, і наприклад “Утримання середньої ціни клієнта Х долл протягом 20 днів через DM (або TR)” або щось нове «Збільшення повторних продажів з Х до Х1».

Як бачите, тут вже 6 тижнів роботи в адекватному темпі, близько 1.5-2 годин в день.

Перший блок – заповнення карточки проєкту та вашого гонорару.

Цілі ви визначаєте через ЦСТ і прописуєте їх у відповідному блоці. Терміни також. % виконання рахується автоматично. Це для того, щоб був прилив дофамінів, коли відкриваєш проєкт і бачиш, що проєкт рухається. Коли працюєш в команді, це особливо круто.

Після того як завантажите логотип проєкту – робоча область заграє новими фарбами.

Блок для закріплення важливої інформації:

Якщо брифів буде багато, то можна перетворити цей блок на базу даних, щоб там зберігалися всі брифи, креативи, тексти і тд.

Медіаплан та регулярні завдання

Медіаплан, це то що клієнти думають являється стратегією. Я думаю, що ви в курсі, але я трохи душніла, тому вирішив трохи уточнити. Медіаплан вставляється через пряму інтеграцію з Figma і оновлюється через кнопку. Приклад свого медіаплану покажу нижче.

В регулярних завданнях на вас чекає оптимізація РК та комунікація з клієнтом, тому що це також робочий процес, який має оплачуватися.

Приклад мого медіаплану

Він відрізняється від гілок, які ви точно бачили. І мені ця відмінність дуже подобається, тому що: простіше для клієнта; практичніше; швидше виконується. І потім я його буду перероблювати під мобайл-адаптацію і презентувати клієнту через WebFlow.

Так виглядає Ціль 1 > та стратегічні цілі 1 та 2 (їх може бути більше) у версії 1.4.

Маркетингова Ціль формується через SMART, і здебільшого привʼязана до грошового виміру (або покращення конверсії в покупку) та стратегічна цілі – також по SMARTʼу, але не обовʼязково.

В наступних версіях Цілі будуть як окремі сторінки, що зробить робочу область зручнішою та дорожчою. Тому купуючи зараз за 420 ви отримуєте всі оновлення безкоштовно та економите.

Коли я здаю клієнтам звіти, то окрім цифр додаю скрін де видно % виконання стратегічної цілі.

А так виглядає саме завдання:

Внизу є організаційний блок з оплатами, статистикою виконань та база даних зі всіма завданнями. Зміни в цих блоках можна робити тільки по інструкції.