Додавання лід-форми в Instagram профіль

👀 1115

Більше контенту по темі:

Суть цієї фічі в тому, що додаючи лід-форму вона збільшує кнопку «Підписатися» і відповідно, конверсію профілю в підписку. Також лід-форму можна додати в сторіс.

Щоб додати лід-форму в сторіс зайдіть в наліпки > «Отримати пропозицію ціни». Після заповнення заявки тобі прийде пуш на email про це, а також «Новий лід» буде відображатися в «Сповіщеннях» (там де лайки, коменти, you know) та в професійній панелі.

А тепер розберемося як це зробити покроково, щоб стало ось так:

Як створити лід-форму всередині Instagram профілю?

Крок 0: додай способи звʼязку і перевір, щоб вони були активні. Без цього кнопка «Підписатися» не стане на всю ширину екрану.

Крок 1: думаємо про те, чому нам будуть залишати заявку. Якщо вже придумали – добре. У мене це буде запис на безкоштовний аудит.

Крок 2: відкриваєш свій профіль > редагувати > кнопки дії > Додати форму для лідів > стандарта форма або індивідуальна (можна додати своє запитання) > обираєте які поля треба, щоб були > обираєте кнопку заклику (по замовлученні «Learn More»)

Тут нічого складного. Якщо «Додати форму для лідів» немає, то напевно у вас не вказаний email в контактах профілю, тому що на нього має прийти сповіщення. Або ще якась причина 🙁

Крок 3: тестимо форму з іншого аккаунту. Вам має прийти сповіщення:

Крок 4: переглянути розділ Leads (він також зʼявиться в професійній панелі). Тут ви побачите ліди та зможете визначити якість ліда в пункті «Етап»: «Звʼязалися», «Конверсія» та «Не цікавить».